Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Krześniczka – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka leśna

Krześniczka,lubuskie

140 000 zł14 600 m² 9,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą na zakup lasu. Oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych chcących posiadać swój własny kawałek lasu jak również dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

207 480 zł1 596 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren pojedynczych siedlisk w zabudowie zagrodowej. Funkcja z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Jenin

Jenin(Krześniczka + 25 km)

337 500 zł7 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Jenin, w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko miasta Gorzowa Wlkp., cisza, spokój, las. W pobliżu wybudowane domy jednorodzinne, w sąsiedztwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Myśliborska

Lubiszyn(Krześniczka + 22 km)

59 000 zł1 019 m² 57,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

**woj.lubuskie - Lubiszyn ** od centrum Gorzowa tylko 24 kilometry , 20 km od trasy szybkiego ruchu S3, przy drodze asfaltowej prawi w centrum Lubiszyna znajdziemy działkę budowlaną przeznaczoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nowiny Wielkie

Nowiny Wielkie(Krześniczka + 18 km)

66 170 zł1 018 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane o pow. od 991 m2 do 1161 m2 zlokalizowane w miejscowości Nowiny Wielkie, w gminie Witnica, 17 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego. Dla nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Krzeszyce

Krzeszyce(Krześniczka + 21 km)

120 000 zł3 559 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 35,5 ara położona na obrzeżach Krzeszyc (osiedle). Działka położona w sąsiedztwie luźnej zabudowy zagrodowej. Dojazd do działki drogą asfaltowa uzbrojoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bogdaniec

Bogdaniec(Krześniczka + 23 km)

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o powierzchniach od 11 - 15 arów, położone u podnóża lasu w Motylewie, gmina Bogdaniec. Doskonały dojazd drogą wojewódzką, asfaltową. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Karkoszów

Karkoszów(Krześniczka + 18 km)

499 000 zł4 234 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna (przemysłowa) o powierzchni 4 234 m2, położona w strategicznej lokalizacji bezpośrednio przy drodze krajowej dk22. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Jesionowa

Białcz(Krześniczka + 14 km)

95 000 zł1 163 m² 81,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 działki budowlane, położone w miejscowości Białcz, w gminie Witnica, w niedalekiej odległości od Gorzowa Wlkp. Prezentowane działki znajdują się w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Dworcowa

Mieszkowice(Krześniczka + 25 km)

7 000 zł3 100 m² 2,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 3100 w Mieszkowicach. Czynsz najmu 7 000,00zł/m-c/netto do negocjacji. Dostępność placu: od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Krzemów

Krzemów(Krześniczka + 22 km)

250 000 zł4 296 m² 58,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu o pow. 4296m2 Krzemów, gm. Krzeszyce Marzysz o domu w spokojnym miejscu, blisko natury, z bliskim dostępem do rzeki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij